Szakorvost keres a Budai Egészségközpont

BolhaPiac - Álláshirdetések | 2018. július 09. 16:54 | Utolsó módosítás dátuma - 2018. december 11. 02:09 | Forrás: radiologia.hu

Radiológus szakorvos kollégát keres a BEK-OGK

 A Budai Egészségközpont 2016 után 2017-ben is elnyerte az „Év magánrendelője” megtisztelő címet. Pácienseink ellátása során magas szakmai és szolgáltatási színvonalra törekszünk. Jelenleg, kiváló eszközparkkal felszerelt modern rendelőinkbe

                                                              Radiológus szakorvos kollégát keresünk

Feladatok:

  • általános radiológus szakorvosi feladatok ellátása magánrendelések és szűrővizsgálatok során: röntgen, ultrahang, mammográfia, CT, MRI vizsgálatok.

Elvárások:

  • MOK tagság, érvényes működési kártya,
  • páciensközpontú szolgáltatási szemlélet.

 Előny:

  • emlődiagnosztikában szerzett jártasság.

 Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony,
  • modern géppark, kiváló munkakörülmények,
  • barátságos légkör, nagyszerű kollégák,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • rugalmasan választható munkahely Budapest III., XII., XIII. kerületében.

 A fényképpel, és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a hr@bhc.hu címre várjuk 2018. augusztus 15-ig. További információ: +36 30 474 2270 telefonszámon.

További cikkek