Röntgenasszisztenst keres a MeDoc Egészségközpont

BolhaPiac - Álláshirdetések | 2019. március 28. 12:09 | Utolsó módosítás dátuma - 2019. július 17. 11:04 | Forrás: radiologia.hu

Mammográfiában jártas kollégákat keres a budapesti, XIII. kerületi egészségközpont.

MEDOC_LOGO

A MeDoc Egészségközpont 10 éve sikeresen működő, járóbeteg-ellátással foglalkozó budapesti magánegészségügyi szolgáltató. Rendelőinkben évente több ezren fordulnak meg. Intézményünk

mammográfiában jártas
RÖNTGEN ASSZISZTENST

keres.

A magán-egészségügyi szektorban sok éves múltra visszatekintő intézményünk számos területen, nem OEP finanszírozott járóbeteg-szakellátást nyújt, valamint egyéb egészségügyi szolgáltatásokat kínál budapesti rendelőiben. Hiszünk az innovációban, ügyfeleink precíz, magas színvonalú kiszolgálásában. Emlődiagnosztikai eszközparkunk nemzetközi viszonylatban is egyedülálló.

 Amit kínálunk:
- Teljes munkaidős pozíció,
- Piacképes juttatási csomag,
- Részvételi lehetőség emlődiagnosztikai orvosi kutatásban,
- Modern és egyedülálló géppark,
- Szakmai fejlődési lehetőség,
- Kellemes munkakörnyezet, jó csapat,
- Dinamikusan fejlődő, bővülő cégcsoport.

A pozícióról (feladatok):

  • Komplex emlődiagnosztikai vizsgálatok precíz elvégzése háromféle technológiával
  • Leletírás,
  • Egyéb adminisztráció pontos lebonyolítása (beleegyező nyilatkozatok, anamnézislapok),
  • Részvétel az intézményben folyó tudományos munkában,
  • A páciensek részletes és ügyfélközpontú tájékoztatása.

Elvárások:
- Röntgen asszisztensi (radiográfiai) végzettség,
- Röntgen mammográfia terén szerzett gyakorlat,
- Az emlődiagnosztikai kódnyelv ismerete,
- Lelkes, proaktív személyiség,
- Türelmes, segítőkész hozzáállás,
- Precíz, pontos munkavégzés,
- Ápolt, szélsőségektől mentes megjelenés.

 Előny:
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
- Orvosi kutatásokban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. ker.

 A fényképes önéletrajzokat a hr@medocklinika.hu címre várjuk.

További cikkek