Radiológus szakorvost keres a budapesti magánklinika

BolhaPiac - Álláshirdetések | 2018. augusztus 10. 15:59 | Utolsó módosítás dátuma - 2019. január 23. 22:06 | Forrás: radiologia.hu

A Swiss Premium Medical Center álláshirdetése

Kedves Radiológus Kollégák!

Szakorvosi csapatunk bővítése miatt keresünk radiológus szakorvost.

Elvárások:

  • teljes körű, valamennyi régió ultrahang diagnosztikájában való jártasság beleértve a nyaki, a perifériás erek és az emlő ultrahangvizsgálatát
  • minden testtájra kiterjedő röntgen leletezésben való tapasztalat
  • ügyfélorientált attitűd
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • piaci átlag feletti jövedelem
  • lelkes és lendületes csapat
  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • önálló felelősségteljes munkavégzés

További információkért, illetve az állásra történő jelentkezésért, keresse HR osztályunkat a hr@swissclinic.hu e-mail címen.

További cikkek