Orvosírnokot keres a MeDoc Egészségközpont

BolhaPiac - Álláshirdetések | 2019. március 28. 12:21 | Utolsó módosítás dátuma - 2019. július 17. 11:06 | Forrás: radiologia.hu

Emlődiagnosztikai tapasztalat előnyt jelent

MEDOC_LOGO

A MeDoc Egészségközpont 10 éve sikeresen működő, járóbeteg-ellátással foglalkozó budapesti magánegészségügyi szolgáltató. Rendelőinkben évente több ezren fordulnak meg. Intézményünk

emlődiagnosztikában jártas
ORVOSÍRNOKOT

keres.

A magán-egészségügyi szektorban sok éves múltra visszatekintő intézményünk számos területen, nem OEP-finanszírozott járóbeteg-szakellátást nyújt, valamint egyéb egészségügyi szolgáltatásokat kínál budapesti rendelőiben. Hiszünk az innovációban, ügyfeleink precíz, magas színvonalú kiszolgálásában. Emlődiagnosztikai eszközparkunk nemzetközi viszonylatban is egyedülálló.

Amit kínálunk:
- Teljes munkaidős pozíció,
- Piacképes juttatási csomag,
- Részvételi lehetőség emlődiagnosztikai orvosi kutatásban,
- Kellemes munkakörnyezet, jó csapat,
- Dinamikusan fejlődő, bővülő cégcsoport.

 A pozícióról (feladatok):

  • Leletírás komplex emlődiagnosztikai vizsgálatokhoz orvosi diktálással, leletsablonok segítségével, saját adminisztrációs rendszerünk használatával,
  • Egyéb adminisztráció pontos lebonyolítása (beleegyező nyilatkozatok, anamnézislapok),
  • Részvétel a vizsgálatok lebonyolításában,
  • Részvétel az intézményben folyó tudományos munkában,
  • A páciensek részletes és ügyfélközpontú tájékoztatása.

Elvárások:
- Gépírási tapasztalat, vakon gépelés,
- Jó helyesírás,
- Lelkes, proaktív személyiség,
- Türelmes, segítőkész hozzáállás,
- Precíz, pontos munkavégzés,
- Ápolt, szélsőségektől mentes megjelenés.

 Előny:
- Emlődiagnosztikai leletírásban szerzett tapasztalat,
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. ker.

A fényképes önéletrajzokat a hr@medocklinika.hu címre várjuk.

További cikkek