CT asszisztens munkatársat keres a Pozitron-Diagnosztika

BolhaPiac - Álláshirdetések | 2018. április 30. 12:02 | Utolsó módosítás dátuma - 2019. január 23. 22:05 | Forrás: radiologia.hu

Másodállásban történő munkavégzésre keres CT asszisztens kollégát a budapesti diagnosztikai központ.

CT asszisztens munkatársat keres  a Pozitron-Diagnosztika

A Pozitron-Diagnosztika Központ Budapest XI. kerületében, elegáns, barátságos, megnyugtató környezetben, 4 szintes egészségügyi centrumában fogadja a pácienseket. Szolgáltatásaink között elsősorban képalkotó diagnosztikai eljárások szerepelnek.

A magyar magántulajdonban lévő Pozitron-Diagnosztika Kft. 2004-ben alakult. Cégünk nem csak a különböző orvosi szolgáltatásokkal foglalkozik, hanem a gyógyításban, illetve a diagnosztikában alkalmazott izotópok előállításával is, melyet saját részecskegyorsítónk (ciklotron) radiokémiai üzemében állítunk elő.

CT asszisztens (másodállásban)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
A Pozitron-Diagnosztika Központ CT részlegén végzett vizsgálatok elvégzése (betegelőkészítés, vizsgálat lebonyolítása) heti 2 napon délután 15-18 óra között

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
CT asszisztensi gyakorlat
Magas szintű szakmai felkészültség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
Siemens képalkotó készülékek ismerete
Rugalmasság
Betegadminisztrációs tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
Kihívást jelentő feladatkör
Modern, multimodaliású intézményi háttér

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS út 9-11.

További cikkek